MODELLER

Senetle
Renault Qadjar
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitli araba Renult Koleos Suv’ u satın almak için 12-24-36-48-60 veya 120 aylık taksit planlarından birini seçebilirsiniz.

Renault Kadjar, seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün, size muhteşem bir sürüş deneyimi sunmak için ustalıkla tasarlanmıştır. 12 ile 120 aya varan taksitlerle sportif ve şık bir otomobil arayan müşteriler için taksitle Renault Kadjar mükemmel bir seçimdir. Taksitli araba Renult Koleos Suv’ u satın almak için 12-24-36-48-60 veya 120 aylık taksit planlarından birini seçebilirsiniz.

Koleos 2015 yılında Renault‘nun en popüler araçlarından biri olarak tanıtıldı ve SUV özellikleriyle birlikte en iyi özelliklerini bir araya getirdi. Şık dış tasarımı, güçlü ancak verimli motor seçenekleri ve gelişmiş bir dizi güvenlik sistemi gibi özellikleri ile en çok aranan araçlardan biri haline getiriyor. Taksitli araba Renault Kadjar, yüksek performansı göz önünde bulundurulduğunda daha da iyi hale geliyor; ister virajlı yollarda sürün ister sadece şehir içinde dolaşın, bu özel model nerede olursanız olun her sürüş için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

Taksitli Renault Kadjar ile bir SUV‘un lüks ve konforunu taksitle yaşamaya hazır olun. Bu aracı sahibinden yada galeriden satın alın, 12-24-36-48-60 ve 120 ay arasında değişen uygun taksit planlarımızdan yararlanın. Çevre dostu otomobil modelleriyle üstün sürüş performansının ve sürüş sırasında size daha fazla huzur veren gelişmiş güvenlik özelliklerinin keyfini çıkarın. Taksitli araç seçeneklerimizi keşfetmek için bugün gelin.

Son olarak, taksitli Renault Koleos doğrudan bizden temin edebilirsiniz. Renault Kadjar‘ı ihtiyaçlarınıza ve bütçe tercihlerinize göre elden taksitle satın alma hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır!

Araç Arama