MODELLER
Taksitle Araba » Tesla Roadster » 0 Peşinatla Senetle Tesla Roadster 2023

0 Peşinatla Senetle Tesla Roadster 2023

Taksitle Tesla Roadster
120 Ay Vadeli Tesla

Senetle 2. El Araba

Konumu:

Bursa Yıldırım

Kimden:

Taksitle Araba Showroom

Durumu:

2. El Araba

Satış Şekli:

Elden Taksitli Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 ve 120 Ay Taksitle Araba

Üretim Yılı:

2023

Peşin Fiyatı

₺5700000

Aylık Taksit Tutarları

71.250513.000

Araç Özellikleri

Durumu:

2. El Araba

Kimden:

Taksitle Araba Showroom

Konumu:

Bursa Yıldırım

Serisi:

Roadster

Renk:

Kırmızı

Peşin Fiyat:

₺5700000

KiloMetre

5000 KM

Üretim Yılı:

2023

Satış Şekli:

Elden Taksitli Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 ve 120 Ay Taksitle Araba

Garanti:

Garantisi Devam Ediyor

Yakıt:

Elektrikli

Vites:

Otomatik

Araç Tipi:

Otomobil

Kasa Tipi:

Roadster

Çekiş:

4x4 Sürekli

Motor Hacmi:

- CC

Plaka:

Türkiye Plaka

Pert Durumu:

Hayır

Tramer Bilgisi:

Aracın tüm parçaları orjinaldir.

İlan Tarihi:

11 Aralık 2023

Değişiklik:

11 Aralık 2023

Araç Açıklaması

Taksitle araba   Tesla Roadster 2023 tamamen elektrikli süper araç olaran Roadster, rekor kıran performans ve verimlilikle aerodinamik mühendisliğinin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirilmiştir. Peşinatsız taksitle Tesla performans rekorunu kıracak ve hala dört kişilik oturma kapasitesine sahip ilk süper araçtır. Hafif, çıkarılabilir bir Cam Tavan, açık havada dönüştürülebilir bir sürüş deneyimi için bagajda depolanmaktadır.

Kefilsiz taksitle araç tamamen elektrikli spor otomobil Tesla Roadster 2.0’ın 2021 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmüştür.  İkinci nesil Tesla Roadster ise tamamen özgün ve çok daha fütüristik bir tasarıma sahip. Aracın keskin hatları ve bununla birlikte harmanlanmış dinamik yuvarlak çizgileri, Tesla Roadster 2.0’ın rekorlar kırmak için geldiğini bizlere anlatır nitelikte.

Taksitle Tesla Roadster  üstü açılabilen arabalar (convertible) gibi de kullanılabiliyor. Tesla Roadster iç tasarımı  fütüristik bir tasarıma sahip olan direksiyonu. Tesla, ikinci nesil Roadster’da yuvarlak bir tasarım yerine aynı Formula 1 araçlarında olduğu gibi dikdörtgen tasarımlı ancak çok daha ilginç bir direksiyona yer vermiş. Otomobilin iç kısmında dikkat çeken bir başka özellik ise, hızıyla rekorlar kırması beklenen bu spor otomobilde 4 kişiyi taşıyabilecek koltuk bulunuyor olması.

0 Peşinatla taksitle elektrikli Tesla araç modelimiz www.taksitlearaba.net.tr aracılığı ile hızlı teslimat imkânı ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. 120 ay taksitle Tesla araç sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan firmamız problemsiz bir süreç geçirebilmenize destek olmaktadır. Hiç peşinat ödemeden uzun vadede taksitlerini ödeyerek elektrikli Tesla Roadster araca sahip olmak için hemen sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tesla kefilsiz taksitle araba sitemiz üzerinden 0 peşinatla sahip olabilirsiniz.

Marka & Model

Ek bilgi

Taksit Seçin

, , , , ,

eTİKETLER

ilgili ürünler

Araç Arama