MODELLER

Senetle
Renault Zoe
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

12 ila 120 ay arasında taksit yapmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde elektrikli otomobil olan taksitle araba aracılığıyla Renault Zoe’ ye sahip olabilirsiniz.

Taksitli Renault Zoe, ihtiyaçlarınıza uygun kapsamlı bir ödeme planı seçeneği ile 12 ila 120 ay taksit ile galeriden yada sahibinden satın alabilirsiniz. Elektrikli araç olan Renault Zoe, kullanıldığı süre boyunca çevre dostu ve verimlidir.

Taksitle araba Renault Zoe, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış esnek ve kullanıcı dostu satın alma planıyla rakipsiz bir seçenek sunmakta. Bütçenize en uygun olanı seçerek 120 aya varan düşük maliyetli taksit planlarında aylık ödemeler arasında seçim yapabilirsiniz. Taksitli araç Renault Zoe çevre dostu elektrikli aracın her zaman rakipsiz performans sunacağını bilerek kendinizi iyi hissedin. ‘Çevreci’ olurken yakıt masraflarından tasarruf edin ve aracınızın çevre üzerinde minimum etkiye sahip olduğunu bilmenin rahatlığı ile aracın keyfini çıkarabilirsiniz.

Pahalı ön ödemelerle otomobil satın almak hakkında bildiğiniz her şeyi unutun, çünkü taksitli Renault Zoe kullanıcılarına bütçelerini aşmadan kendi araçlarını satın almanın kolay yolunu sunmakta.

12 ila 120 ay arasında taksit yapmanıza olanak tanıyan devrim niteliğinde elektrikli otomobil olan taksitle araba aracılığıyla Renault Zoe’ ye sahip olun. Elektrikli bir araca sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ve taksitli Renault Zoe ile ideal tekerlek setinize hiç vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. İster galeriden yada sahibinden satın alıyor olun, bu yenilikçi otomobil artık ihtiyaçlarınıza en uygun seçenek için mevcut.

Taksitli Renault Zoe ile şehir içinde sürüşü daha ekonomik ve çevre dostu hale getirin ve elektrikli sürüşün büyüyen dünyasının bir parçası olurken kolaylık sağlayan (12 ila 120 ay taksit arasında) ödeme yapmanın keyfini çıkarın.

Araç Arama