MODELLER

Senetle
Renault Trafic Passenger
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitle araba, Renault Trafic Passenger‘ı satın alma kararınıza başka bir stres katmanı eklemediğinden emin olmak için, çeşitli ödeme planları sunmaktadır.

Şık ve modern bir panelvan/minibüs  Renault Trafic Passenger ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçim olacaktır. Taksitle araba, Renault Trafic Passenger panelvan 12 ay veya daha fazla taksitle satın alma olanağı ile bu aracın yalnızca görünüm değil, aynı zamanda birçok kullanışlı özellik sunduğunu göreceksiniz.

Elden taksitle Trafic Passenger maksimum konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Sürücü ve yolcu hava yastıkları ve kilitlenmeyi önleyici frenler gibi koruyucu özellikler ile doludur, böylece ailenizle yoldayken güvenliklerinden emin olabilirsiniz. Eller serbest iletişim ve ses akışı da dahil olmak üzere gelişmiş bir multimedya sistemi ile hareket halindeyken bağlantıda kalacağınız anlamına gelir.

Taksitle araba aracılığı ile alacağınız Renault Trafic Passenger minibüs, 9 yolcuya kadar alan, esnek saklama bölmeleri, panoramik camlar ve daha fazlasıyla bu otomobil, geniş alana ihtiyaç duyan büyük aileler ve işler arasında yavaşlamaya vakti olmayanlar için idealdir. Her yolculuğu keyifli ve stressiz hale getirmek için kolayca ayarlanabilen koltuk başlıkları, erişilebilir bardak tutucular ve cömert bagaj depolama kapasitesi bulunmaktadır.

Taksitle araba, Renault Trafic Passenger‘ı satın alma kararınıza başka bir stres katmanı eklemediğinden emin olmak için, çeşitli ödeme planları sunmaktadır. 12-24-36-48-60 ve 120 aylık taksitler ile sahibinden, galeriden yada taksilte araba showroomlarından elden taksitle teslim alabilirsiniz. Bu da gelecekteki finansal planlarınızdan ödün vermeden aracınızın keyfini çıkarmaya başlamanızı sağlayacaktır.

Araç Arama