MODELLER

Senetle
Renault Koleos
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Güvenilir ve modern bir SUV elden taksitle araba Renault Koleos aracı 12, 24, 36, 48, 60 veya 120 ay taksitle ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Güvenilir ve modern bir SUV elden taksitle araba Renault Koleos aracı 12, 24, 36, 48, 60 veya 120 ay taksitle ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Bu benzersiz taksit planı ile satın alma işleminizin bütçenize uygun olmasını sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Renault Koleos açık yolda bir rüya gibi yol alır ve cömert bir kargo alanına sahiptir. Göl veya dağ gezileri için mükemmeldir.Taksitle Renault Koleos sizin için mükemmel bir araç. Hem stil hem de güvenirliği bir araya getiren bu otomobil sadece iyi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm maceralarınız için harika özellikler sunmaktadır. İster tek başınıza ister aileniz ve arkadaşlarınızla seyahat ediyor olun, herkes için bolca yer sunacaktır. Ayrıca iç mekan rahatlık düşünülerek tasarlanmıştır: konforlu koltuklar, sezgisel kontroller, gelişmiş bir ses sistemi, kör nokta izleme gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha birçok özellik sorunsuz bir sürüş sağlamaktadır.

Taksitle Renault Koleos Suv araç kalitesinden emin olabilmeniz için aracımızın galeriden veya sahibinden aldığınızı garanti ediyoruz. Ve şimdi taksitle de alınabilir! Renault Koleos araca sahip olmayı daha erişilebilir kılmak için 12, 24, 36, 48, 60 ve 120 ay taksitle geniş ödeme planlarımızdan bütçenize uygun olanı seçin.

Taksitle araba Renault Koleos için finansal endişelerin hayallerinizi gerçekleştirmenize engel olmasına izin vermeyin ve bugün Renault Koleos’a sahip olun.

Araç Arama