MODELLER

Senetle
Renault Captur
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitle araba da Renault Captur şık ve çok yönlü otomobili şimdi taksitle satın alınabilir ve bir SUV sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Taksitle araba da Renault Captur şık ve çok yönlü otomobil şimdi taksitle satın alınabilir ve bir SUV sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Müşterilerimiz, 12 ila 120 ay arasında değişen taksit planlarını tercih edebilirler. Ayrıca galeriden veya taksitle araba aracılığı ile sahibinden aracını taksitle satın alabilir.

Suv araç Renault Captur güvenilir ve yakıt tasarruflu motoruyla size akıcı sürüş özellikleri sunmaktadır. Hava yastıkları, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, çarpışma uyarı sistemi ve hız sabitleyici gibi konfor ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra Captur, gelişmiş medya ve navigasyon sistemleri de sunmakta.

Renault Captur, bütçeyi sarsmadan bir SUV sahibi olmak isteyen müşteriler için mükemmel bir seçimdir. Taksitle araba tarafınca, 12-24-36-48-60 ve 120 aylık taksitlerle Renault Captur‘u satın alabilirsiniz. Bu araç sadece galeriden değil, aynı zamanda sahibinden de satın alınabilir.

Taksit planlarımız sayesinde, müşterilerimiz taksitle Renault Captur‘u zaman içinde kolaylık ve maliyet tasarrufu ile satın alma olanağına sahiptir. Renault Captur, geniş alan ve konfor da dahil olmak üzere herhangi bir SUV‘un sahip olması gereken tüm harika özelliklere sahiptir.

Güvenilir ve konforlu bir SUV sahibi olmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve taksitle arabayı ziyaret ederek Renault Captur’ a sahip olabilirsiniz.

Araç Arama