MODELLER

Senetle
Kuba Hussar
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV, ne kadar kayalık veya engebeli olursa olsun, size her türlü araziyle başa çıkma gücü veren sağlam bir motorla donatılmıştır.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Taksitle Atv Kuba-Hussar‘ın en yeni ATV’si 220 PRO ile açık hava sürüşünüzü bir üst seviyeye taşıyın. Sağlam performansı gelişmiş özelliklerle birleştiren bu ATV, her iki dünyanın da en iyisini sunar. Taksitli Atv Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV, adrenalin arayanlar ve açık hava meraklıları için mükemmel bir makine. Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV, güç ve performansı modern tasarım ve ileri teknoloji ile birleştirir. Güçlü bir motora ve yenilikçi özelliklere sahip olan bu ATV, mücadele etmeyi planladığınız her türlü arazi için mükemmeldir. Hepsinden iyisi, artık Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV‘nin özelliklerinden uygun taksitlerle yararlanabilirsiniz.

Sizi gerçekten bir yerlere götürebilecek bir taksitle Atv motor arıyorsanız, Kuba Hussar 220 PRO güvenilir güç ve uzun ömürlü dayanıklılık sunar. Güçlü 220 cc motor ve yumuşak şanzıman ile engebeli arazilerde kolaylıkla gezinebilirsiniz. Kuba-Hussar 220 PRO ATV, çamur ve kumdan patika ve suya kadar her şeyin üstesinden gelmek için üretilmiştir.

Bunun da ötesinde ATV, ayarlanabilir süspansiyonlar, çok yönlü frenler ve ek depolama alanı dahil olmak üzere sürüş deneyiminizi geliştirecek bir dizi özelliğe sahiptir. Bu makine ile açık hava maceralarınız daha da heyecan verici olabilir. Ve bu ATV’ye sahip olmayı daha da kolaylaştırmak için, çevrimiçi olarak satın alabilir ve taksitle ödeyebilirsiniz. Çeşitli ödeme seçeneklerimiz taksitli Atv Kuba-Hussar 220 PRO ATV‘yi daha erişilebilir ve uygun maliyetli hale getirir.

Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV, ne kadar kayalık veya engebeli olursa olsun, size her türlü araziyle başa çıkma gücü veren sağlam bir motorla donatılmıştır. Daha yumuşak hızlanma ve gelişmiş motor tepkisi sunan motor, ödün vermeyen performans arayanlar için mükemmel bir araçtır. Kuba-HUSSAR 220 PRO ATV ayrıca yolculuğu daha da keyifli hale getiren bir dizi özellikle donatılmıştır. Kullanımı kolay bir dijital gösterge paneli, sürüşünüzün başında kalabilmeniz için tüm hayati bilgileri sağlar. Ve daha fazla güvenlik için ATV, elektronik hidrolik direksiyon ve kilitlenmeyi önleyici fren sistemi gibi yararlı özelliklerle donatılmıştır.

Araç Arama