MODELLER

Senetle
Honda Civic
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Honda Civic, güvenlik açısından muadilleri arasında en çok tercih edilen bir otomobil olmaktadır. Çeşitli aktif ve pasif güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Honda Civic, Honda tarafından üretilen kompakt sınıfta sedan bir otomobil modelidir. Bu araç, sportif tasarımı, yüksek performansı ve güvenilirliği ile tanınmaktadır.

Honda Civic’in dikkat çeken özelliği, keskin çizgileri, büyüleyici farları ile dikkat çekmektedir. Ayrıca aerodinamik yapısı sayesinde yüksek hızlarda bile kararlılık sağlanır.

Civic, iç mekanında kalite ve konfor sunmakta. Bu aracın, yolculara rahat bir sürüş deneyimi sunan geniş baş ve ayak mesafesi bulunmaktadır.

Honda Civic, güvenlik açısından muadilleri arasında en çok tercih edilen bir otomobil olmaktadır. Çeşitli aktif ve pasif güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Örneğin, çatışma önleme sistemi, şerit takibi, adaptif hız sabitleyici ve geri görüş kamerası gibi özellikleri bulunmaktadır. Performans açısından da Honda Civic etkileyici bir seçenektir. Farklı motor seçenekleri sunmaktadır ve güçlü performansıyla dikkat çeker. Örneğin turboşarjlı bir motor sayesinde daha yüksek tork ve hız elde edebilirsiniz.

Araç Arama