MODELLER

Senetle
Ford Focus SW
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitli araba Ford Focus Station Wagon, konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Özellikle uzun yolculuklarda ergonomik koltukları sayesinde rahat edersiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Ford Focus Station Wagon, Ford firması tarafından üretilen kompakt sınıf bir steyşın vagon modelidir. Bu araç, geniş iç hacmi ve pratik kullanım özellikleriyle alıcısının dikkatini çekmektedir. Ford Focus Station Wagon, geniş ailelere ve aktif yaşam tarzına sahip bireyler uygun bir araçtır..

Ford Focus Station Wagon, ferah bir iç mekana sahiptir. Yüksek tavan yapısı ve uzun bagaj alanı, yolculara konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır.

Bu aracın arka koltukların katlanabilir olması sayesinde bagaj alanı genişletilebilir. Bu özellik, büyük eşyaların taşınması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Taksitli araba Ford Focus Station Wagon’ın benzinli ve dizel motor seçenekleri mevcuttur. Bu motorlar, yakıt verimliliği konusunda performans gösterir ve daha az yakıt tüketimi sağlar.

Taksitle araba Ford Focus SW, gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Bunlar arasında gürültü önleme sistemi, yaya algılama sistemi, şerit takip dağılımı ve otomatik acil fren sistemi gibi teknolojiler bulunur. Taksitli araba Ford Focus Station Wagon, konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Özellikle uzun yolculuklarda ergonomik koltukları sayesinde rahat edersiniz.

Araç, gelişmiş multimedya sistemleri, dokunmatik ekran ve entegre navigasyon gibi teknolojik özelliklere sahiptir. Bu özellikleri, sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirecektir.

 

Araç Arama