MODELLER

Senetle
Fiat Egea
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitle araba Fiat Egea, çok yönlü bir otomobil olmasının yanısıra, hem güvenlik hem de lüks arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Taksitle araba Fiat Egea, çok yönlü bir otomobil olmasının yanısıra, hem güvenlik hem de lüks arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Ödeme planlarımızla taksitli olarak sunulan Fiat Egea‘yı kullanmanın konfor ve rahatlığını hiçbirinden ödün vermeden yaşayabilirsiniz.

İster galeriden ister sahibinden yada taksitle araba showroom ile elden satın almak isteyin, size kolaylık sağlamak için 12-24-36-48-60 ve 120 taksitle aylık paketler sunuyoruz. Farklı ödeme vadesi seçenekleriyle satın alma işleminizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabileceksiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız, size en uygun taksit planını seçmenize yardımcı olmak için hazır bekliyor.

Güvenilir motoru ve sofistike iç tasarımı ile taksitle Fiat Egea, tüm beklentileri aşacak rakipsiz bir deneyim sunuyor. Hava yastığı sistemleri, Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi (ABS) ve Elektronik Stabilite Programı  teknolojisi gibi son teknoloji güvenlik özellikleriyle, bu otomobili kullanırken her zaman üstün korumaya güvenebilirsiniz. İster kalabalık şehir sokaklarında geziniyor ister otoyollarda seyahat ediyor olun, elden taksitle Fiat Egea rakipsiz bir güç ve incelik sunar.

Fiat Egea kullanmayı bu kadar özel kılan şeyin ne olduğunu keşfedin! Şimdi güler yüzlü ekip arkadaşlarımızdan aylık taksit planlarımız hakkında her şeyi öğrenin ve hayalinizdeki arabaya sıfır endişeyle sahip olma fırsatını yakalayın.

Araç Arama