MODELLER

Senetle
Fiat Egea Cross
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Yıllarca kullanabileceğiniz güvenilir ve uygun fiyatlı bir otomobil arıyorsanız, taksitle araba Fiat Egea Cross tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Yıllarca kullanabileceğiniz güvenilir ve uygun fiyatlı bir otomobil arıyorsanız, taksitle araba Fiat Egea Cross tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Fiat Egea Cross‘u galerimizden 12-24-36-48-60 ve hatta 120 ay taksitle satın alabilirsiniz ve bu tam on yıl! Kolaylık bununla da bitmiyor; araç size galeriden, mevcut sahibinden yada taksitle araba showroom aracılığı ile taksitle teslim edilecektir. Ve eğer bu yeterli değilse, yerel bir araba galerisinde bile bu SUV araç taksit planlarında mevcuttur! Bu büyük fırsatı kaçırmayın ve Fiat Egea Cross’ a sahip olabilirsiniz.

Bütçenizi sarsmayacak Suv araç olan Fiat Egea Cross elden taksitle tam size göre! En çok satan modellerimizden birine sahip olmanın ekonomik bir yolunu sunan bu anlaşma, müşterilerin araçlarını 12-24-36-48-60 ve 120 ay taksit boyunca sorunsuz bir şekilde satın almalarına olanak tanır. Paketlerimizde yer alan esneklik ve rahatlıkla, Fiat Egea Cross‘u doğrudan galeriden veya sahibinden elden taksitle bile satın alabilirsiniz. Ve hiçbir ekstra ücret olmadan, zamanında ödeme yapmak daha kolay olamazdı.

Elden taksitle arabada ek avantajlar için, düzenli müşterilerimiz bile taksitli formatta mevcut tüm modellere göz atabilecekleri taksitle araba showroomumuza davetlidir. Her pakete dahil olan mükemmel satış sonrası hizmet ve yol yardım programı ile sürücülere bir sonraki aile arabalarını veya lüks SUV modellerini satın alma konusunda güvenilir bir çözüm sunmaktayız.

Fiat Egea Cross aracınız  elden taksitle araba ile kısa sürede sizin olurken arkanıza yaslanıp rahatlamanızı sağlayan sorunsuz bir süreç için bize güvenebilirsiniz. Sizi her zamankinden daha hızlı harekete geçirmeyi garanti eden inanılmaz tasarruflarla, Fiat Egea Cross‘unuzu taksitle alın!

Araç Arama