MODELLER

Senetle
Fiat Doblo
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitle araba fırsatı ile Fiat Doblo, ekonomik ve güvenilir bir hafif ticari araç arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Taksitle hafif ticari araç piyasasındasınız ve taksitli bir araca mı ihtiyacınız var ise, Fiat Doblo‘dan başkasına bakmayın! Bu şık ve kullanışlı araç, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak 12 ila 120 ay arasında taksitlerle müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca Fiat Doblo‘yu doğrudan satın alabilir veya galeriden taksitle alabilirsiniz. Fiat Doblo, özünde dayanıklılık ve uygun fiyat ile rahatlığa güvenenler için mükemmeldir.

Fiat Doblo, İtalyan işçiliğiyle üretilmiş uzun ömürlü modelleriyle güvenilirlik ve kaliteden anlar. Hidrolik direksiyon, kolay manevra ve duyarlı hızlanma gibi şehir içi sürüş özelliklerini içeren mevcut otomobil modeli paketleri ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Üstelik Fiat Doblo‘yu taksitle satın almak, uygun aylık ödemelerinden yararlanmanızı sağlar.

Taksitle araba fırsatı ile Fiat Doblo, ekonomik ve güvenilir bir hafif ticari araç arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Modern bir otomobilin tüm özelliklerine sahiptir, ancak aynı zamanda kolayca erişilebilir: 12-24-36-48-60 ve 120 aya yayılmış taksitler ile satın almak artık çok kolay. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sahibinden, galeriden ve taksitli araba showroom aracılığı ile kolay finansman seçeneklerimizle hızlı bir şekilde doğru kararı verebilirsiniz.

Elden taksitle Fiat Doblo harika bir seçim. Taksitle Araba’da Fiat Doblo hafif ticari araç,  12-24-36-48-60 ve 120 taksitle aylık ödeme planı seçeneklerine sahiptir. Sizin için en iyi modele karar verdikten ve ödeme planınızı oluşturduktan sonra, taksitle araba fırsatı ile Fiat Doblo’ya sahip olabilirsiniz.

 

Araç Arama