MODELLER

Senetle
Fiat 500X
Araba, Otomobil, Suv, Motosiklet
Sıfır & İkinci El

Taksitle araba ile Fiat 500x’ i satın almak, bütçenizi sarsmadan hayalinizdeki arabanın direksiyonuna geçmenin mükemmel bir yolu olabilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Taksitle araba ile Fiat 500x’ i satın almak, bütçenizi sarsmadan hayalinizdeki arabanın direksiyonuna geçmenin mükemmel bir yolu olabilir. Bir galeriden satın almayı seçerseniz, 12-24-36-48-60 veya 120 aya yayılan taksitlerle size uygun bir geri ödeme planı seçebilirsiniz. Hatta sahibinden 500x‘i doğrudan taksitle satarak galerileri atlamanıza ve yine de istediğiniz aracı kolayca almanıza imkan tanıyabilir. Bu ödeme seçeneğinden yararlanmak isteyenler, yeni 500x‘lerini elden taksitle satın alma işlemini bile gerçekleştirebilirler.

Fiat 500X, taksitle satın alınabilecek araçlarla dolu bir showroom’a sahiptir. Küçük şehir arabalarından lüks SUV’lara kadar her şeyi bulabilirsiniz, bu nedenle her bütçeye ve yaşam tarzına uygun bir şey vardır. Fiat 500X ekibi, ihtiyaçlarınız için mükemmel aracı bulmanıza yardımcı olacak ve nihai kararınızı vermeden önce her model hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayacaktır.

İster yeni bir araç ister ikinci el bir araç arıyor olun, Fiat 500X ihtiyaçlarınıza ve bütçenize mükemmel bir şekilde uyacak bir seçeneğe sahiptir! Taksit planları esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece müşterilerimiz ödemelerini finansal olarak kendileri için en uygun olana göre özelleştirebilir ve istedikleri arabayı taksitle alabilirler. Her türlü soruyu yanıtlamaya ve müşterilere süreç boyunca rehberlik etmeye hazır uzman ekip arkadaşlarımızla, hayallerinizdeki arabaya taksitle sahip olmaya yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz.

Araç, galeriden, sahibinden yada taksitle araba showroom’ dan 12-24-36-48-60 ve 120 aylık taksit planı seçeneklerine sahip olmaktadır. Fiat 500x’ i galeride görüp taksitle satın alabileceğiniz gibi, Fiat 500x’i elden taksitlede satın almanız da mümkün. Sizin için en iyi modele karar verdikten ve ödeme planınızı oluşturduktan sonra, direksiyon başına geçmekten sizi alıkoyacak hiçbir engel kalmayacak.

Araç Arama