MODELLER
Taksitle Araba » Ürünler » Fiat Linea » Galeriden 48 Taksitle Fiat Linea 2015 İkinci El Taksitle Araba

Galeriden 48 Taksitle Fiat Linea 2015 İkinci El Taksitle Araba

48 Taksitle Araba Al
Taksitle Fiat Linea

Senetle 2. El Araba

Konumu:

Karaman Merkez

Kimden:

Galeriden

Durumu:

2. El Araba

Satış Şekli:

Elden Taksitli Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 ve 120 Ay Taksitle Araba

Üretim Yılı:

2015

Peşin Fiyatı

₺345000

Aylık Taksit Tutarları

4.31331.050

Araç Özellikleri

Durumu:

2. El Araba

Kimden:

Galeriden

Konumu:

Karaman Merkez

Serisi:

1.3 Multijet Pop

Renk:

Beyaz

Peşin Fiyat:

₺345000

KiloMetre

85.000 KM

Üretim Yılı:

2015

Satış Şekli:

Elden Taksitli Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 ve 120 Ay Taksitle Araba

Garanti:

Garanti Yok

Yakıt:

Dizel

Vites:

Manuel

Araç Tipi:

Otomobil

Kasa Tipi:

Sedan

Çekiş:

4x2

Motor Hacmi:

1248 CC

Plaka:

Türkiye Plaka

Pert Durumu:

Hayır

Tramer Bilgisi:

Aracın kazası yoktur.

İlan Tarihi:

3 Mayıs 2023

Değişiklik:

3 Mayıs 2023

Araç Açıklaması

Taksitlearaba.net.tr firmamız bilgi ve deneyimleri ile geliştirdiği işletme faaliyetleri, dürüst, ilkeli ve güvenilir hizmet anlayışı ile günümüze kadar sektörde yerini korumaktadır. Taksitle araba firması olarak uzun süre sektörde olamamızın vermiş olduğu tecrübeli ekibimiz ile yüksek adet araç filomuz ile konforunuzu ve güvenliğinizi ön planda tutmaktayız.  Galeriden 48 taksitle Fiat Linea aracımızda hasar kaydı, değişeni, boyalı parçası ve arızası bulunmamaktadır.

Galleriden 48 Taksitle Fiat Linea 2015 İkinci El
Galleriden 48 Taksitle Fiat Linea 2015 İkinci El

Galeriden 48 taksitle Fiat Linea aracımızda ağır koku ve sigara kokusu sinmemiştir. Firmamız müşterilerimize araçlarını teslim etmenden hemen önce gerekli tüm bakımlarını yapıp sorunsuz bir şekilde araç teslim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca aracın iç ve dış temizliği yapılarak teslim edilir. Galeriden 48 taksitle Fiat Linea araba satın almak bir çok kişi için ayağını yerden kesmek hem de kârlı bir yatırım yapmak anlamına gelmektedir. Taksitle araba olarak; ödemelerinizde erteleme, 12 aydan 120 aya varan taksit imkanı sunmaktayız. Ayrıca müşterimizin risk profiline göre aylık taksit farkı uygulanmaktadır. Vadeli otomobil seçenekleri çerçevesinde satışa sunulan Megane modeline özel ödeme seçenekleri devam ediyor. Galeriden 48 Taksitle Fiat Linea, elektrikli camlar, klimanın yanı sıra kilitlenmeyi önleyici frenler, elektronik kontrol edilebilirlik ve denge yardımı gibi daha güvenli özellikleri mevcuttur.

Galeriden 48 taksitle Fiat Linea almak isteyenlere özel peşinatsız taksitli araba satış fırsatı devam etmektedir. 48 taksitle Fiat Linea almayı düşündüğünüzde test sürüşü imkanı sunmaktayız. Taksitle araba sektöründe 48 taksitle Fiat Linea en çok tercih edilen ve uygun fiyatlı araç arayanlar için ideal bir seçim olacaktır.  Galerimizde 48 taksitli Fiat Linea hatta çeşitli taksit fırsatları ile sizin için mükemmel bir tercih olabilir. Bu anlaşmanın en cazip yanı, aracın galeriden 48 taksitle Fiat Linea satın alınabilmesinin yanı sıra 120 aya varan taksit fırsatları ile karşınıza çıkmaktadır. Mevcut çeşitli paketlerle, mevcut mali durumunuz ne olursa olsun galerimizde size yardımcı olacak uygun seçenekler vardır.

Marka & Model

Ek bilgi

Taksit Seçin

, , , , ,

eTİKETLER

Araç Arama