MODELLER
Taksitle Araba » Renault Taliant » 60 Ay Taksitle Galeriden 2. El Renault Taliant 2021 Otomatik

60 Ay Taksitle Galeriden 2. El Renault Taliant 2021 Otomatik

Galeriden 2. El Taksitle Renault Taliant
60 Taksitle Otomobil

Senetle 2. El Araba

Konumu:

Sivas Zara

Kimden:

Galeriden

Durumu:

2. El Araba

Satış Şekli:

Taksitle Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 & 120 Ay Taksit

Üretim Yılı:

2021

Peşin Fiyatı

₺549000

Aylık Taksit Tutarları

6.86349.410

Araç Özellikleri

Durumu:

2. El Araba

Kimden:

Galeriden

Konumu:

Sivas Zara

Serisi:

1.0 T Joy

Renk:

Gri

Peşin Fiyat:

₺549000

KiloMetre

9.500 KM

Üretim Yılı:

2021

Satış Şekli:

Taksitle Araba Satışı

Taksit Adeti:

12, 24, 36, 48, 60 & 120 Ay Taksit

Garanti:

Garantisi Devam Ediyor

Yakıt:

Dizel

Vites:

Otomatik

Araç Tipi:

Otomobil

Kasa Tipi:

Sedan

Çekiş:

4x2

Motor Hacmi:

999 CC

Plaka:

Türkiye Plaka

Pert Durumu:

Hayır

Tramer Bilgisi:

Tüm parçaları orjinaldir.

İlan Tarihi:

21 Mart 2023

Değişiklik:

31 Mart 2023

Araç Açıklaması

Renault Taliant’a 60 Ay Taksitle sahip olun! İster yeni bir araba ister daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyor olun, bu araba sizin için mükemmel. Yüksek performans, teknolojik yenilikler ve güvenlik standart olarak sunuluyor ve bu da onu piyasadaki en cazip seçeneklerden biri haline getiriyor. Otomatik vites ve tasitel başlık gibi en yeni özelliklerin tümünü içerir.

Ayrıca sağlam mühendisliği ve güvenilir sürüş performansı sayesinde gönül rahatlığı sunar. Yakıt tasarrufu ve minimum bakım maliyetleriyle, bu araçla kullanım ömrü boyunca büyük bir değer elde edeceksiniz. 60 Ay taksit seçeneği ödemelerinizi yaymanıza olanak tanır, böylece bütçenize daha kolay uyum sağlar.

Bir sonraki aracınızı kolaylıkla satın alın. 2021 Otomatik vites Renault Taliant size ikinci el bir aracı en iyi fiyata satın alma olanağı ve galerinizden 60 aya varan ödeme planları sunar.

Tüm Renault Taliant‘lar için mevcut taksit planı seçeneklerinden yararlanarak finansman söz konusu olduğunda zamandan ve paradan tasarruf edin. Bu şekilde, kredilere veya peşin ödemelere erişme konusunda endişelenmek yerine sizin için çalışan düşük faiz oranları vardır. 60 aya kadar hem yeni hem de kullanılmış otomobiller için ödeme yapabilir ve bugün kendi otomobilinize sorunsuz bir şekilde sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Galerimizden 60 ay taksit ile alacağınız 2. el Renault Taliant, finansmana ihtiyacınız varsa, uzun kuyruklarda beklemek veya sıkıcı satış evraklarından geçmek zorunda kalmadan bir araba satın almanın en uygun yollarından birini sunar. Seçtiğiniz kredi türü ve boyutu ne olursa olsun, tüm poliçelerin rekabetçi piyasa fiyatları ile belirlendiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli kullanılmış arabalarla uğraşırken rekabetçi takas değerleri sunarlar, böylece bir araba satın aldıktan hemen sonra cepten harcama yapmazsınız!

Galeriden 2. el Renault Taliant, hayalinizdeki araçları bayiye uğrayan herkes için erişilebilir kılmaya yardımcı olacaktır. Her müşteri, 60 aya varan ödeme planlarıyla hayalindeki aracı uygun fiyatla ve rahatça seçmekte özgürdür. Zahmetsiz satın alma sürecimizi daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye başlamak için bugün listedeki bayilerimizden birine uğrayın!

Ayrıca, bayimizden satın aldığınızda, yalnızca yüksek kaliteli ve mükemmel durumdaki araçları seçerken hiçbir masraftan kaçınılmadığından emin olabilirsiniz. Gelin, bugün 60 ay taksitle ikinci el 2021 model Renault Taliant satın almanın size ne gibi olanaklar sunduğunu görün!

Marka & Model

Ek bilgi

Taksit Seçin

, , , , ,

eTİKETLER

ilgili ürünler

Araç Arama